Migrénes fejfájás és fogamzásgátló szedése

Tisztelt Cim!

21 eves lán vagyok. Kb. másfel eve szedek fogamzásgátlot, azonban azota migrenem van. 3 hete abbahagytam a fogamzásgátlo szedeset, azonban a tüneteim nem enyhültek. Sokszor fejfájással kezdödik, de a vegen már hányingereme is van. Mindenhol azt olvastam, hogy a fogamzásgátlo 1 nap alatt kiürül a szervezetböl, ez azt jelenti, hogy a problemámat valoszinu nem az okozza?

Elöre is köszönöm a válaszukat!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem!

Mindenképpen azt javasolnám, hogy keressen fel egy fejfájás szakrendelést, hogy kiderítsék, milyen tipusú a fejfájása (nem biztos, hogy migrén), és ennek megfelelően javasoljanak kezelést. Talán, ha megjön az első vérzése, akkor csökkenni fognak a panaszok, de a neurológiai vizsgálat véleményem szerint indokolt lenne. (ott vannak a fejfájás szakrendelések).

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. február 20., 13:40; Megválaszolva: 2010. február 20., 13:40
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót de pár hónapja abbahagytam és most kialakult egy kapcsolatom. Most ért véget a menzeszem...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót, pár hónapja abbahagytam, de most lett egy kapcsolatom és újra szeretném szedni megint. Pont...