Barna folyás

Jó nappot kívánok!

Tisztelt Dr. nő/úr azzal a kérdésem lenne, hogy elkezdtem fogamzásgátlót szedni és az első gyógyszer szünetem van ami igaság szerint menstruálniom kellene de barna folyásom van.És szeretném meg tudni, hogy ez természetes vagy nem? Elmulitk magától vagy orvoshoz kellene fordulnom?  

Köszönöm szépen elöre is!

Tiszteletel....

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem!

Valószínű, hogy azért van csak barnás folyás, mert olyan kevés a vérzés, hogy már nem friss piros, mikor látja, emiatt nem kell aggódnia. Természetes jelenség, hogy fogamzásgátló szedése alatt csökken a vérzés mennyisége.

 Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. július 27., 12:09; Megválaszolva: 2009. július 27., 12:09
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Kedves Doktor úr, Mtfhr homozigóta génmutációm van, így a fogamzásgátló tabletta szedése nem javasolt. Egy ismerősöm ajánlotta a Nuvaring...
Fogamzásgátló tabletta csere
Tisztelt Doktor Úr! Lassan 2 éve szedem a Ditinell 0,060mg/0,015 mg fogamzásgátló tablettát. Az elmúlt 3-4 hónapig a 4 db placebo tabletta közül a...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. Évek óta szedek Symicia fogamzásgátlót, mindig este 7kor szoktam beszélni, de most a 7 napos szunet utan elfelejtettem bevenni és csak a...
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Mi a teendő?
Üdvözlöm Doktor Úr! Az a helyzet, hogy 1,5 éve szedem a velgyn nevű fog.gátlót, eleinte a menstruációs görcseimre lett kiirat a, de most először...