Fogamzásgátlás

T. Doktornő/Úr!

Egy év kihagyása után ismételten elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni. A nőgyógyászom azt tanácsolta, hogy a menstruációm első napján kezdjem el. ezzel nem is volt probléma. A menstruáció első napján be is vettem. Nekem az első napon először egy barnás váladék távozik, és utána jelentkezik az első vérzés. Bevettem ezen a napon, mikor a barnás váladék megjelent.. Viszont ez 3 napja történt és azóta nem jelentkezett a vérzésem. A barnás váladék megvan. A kérdésem az, hoyg ilyenkor mi a teendő. Szedjem tovább  a tablettát, és várjam meg a vérzést, vagy ne.

Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem!

Ez lehet a gyógyszer hatása is, nyugodtan szedje tovább a tablettát.

Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. július 25., 16:50; Megválaszolva: 2009. július 25., 16:50
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...