Fogamzásgátló

Tisztelt Doktornő/ úr! 5 éve szedek fogamzásgátló tablettát (fél éve a Yasminelle-t) , amivel eddig nem is volt gondom. De most a tablettaszedés második hetében kihagytam egy tablettát, amit azóta már pótoltam, de közti vérzésem lépett fel. Ez amiatt lehet, hogy kihagytam egyet? Forduljak emiatt orvoshoz? Jelenti ez azt is, hogy biztosan nem estem teherbe a kihagyás miatt? Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem!

Valószínű, hogy a kimaradt szem okozza a pecsételést, aggódni nem kell emiatt, orvoshoz sem kell mennie, csak ebben a ciklusban kiegészítő védekezésre (pl.óvszerre) van szükség.

 Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. július 06., 12:29; Megválaszolva: 2009. július 06., 12:29
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...