Fontos!

Üdvözlöm!

Lenne egy gyors kérdésem: második hónapja szedek fogamzásgátlót, ezelőtt is szedtem már régebben, de most kb. a 2 hétnél tartottam, mikor menstruációszerű vérzés jelentkezett (görcsölt a hasam, erős volt a vérzés)!

Mit tegyek most?

Hagyjam abba a szedését, menjek el nőgyógyászhoz, vagy ez még az első hónapokban előfordulhat?

Várom válaszát!

 

Köszönettel: o

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza a menstruáció témában

Kedves Hölgyem!

A fogamzásgátló szedésekor az első 3 hónap során rendellenes vérzés előfordulhat. Emiatt nem kell orvoshoz fordulni. Ha a vérzés nem múlik el, és nem csak pecsételés, hanem bő mensesnek megfelelő, akkor viszont érdemes visszamenni az orvoshoz.

 

Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. június 01., 13:25; Megválaszolva: 2011. október 04., 12:44
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...