Barna folyás!

Tisztelt Doktor úr/Doktor Nő! Azzal a problémával fordulok önhöz, hogy én PHARMATEX-hüvelytablettát szedek és a mai nap folyamán aktus közben jött meg a mensesem, de sűrű, barna folyást tapasztalok, enyhe vérzéssel együtt. Mi lehet az oka? Talán valami baj van? Én 16 éves vagyok és egy ideje szexuális életet élek. A tabletta miatt nem lehetett? Ez egy hormonmentes fogamzásgátló nem gondolom, hogy miatta lehet. Amúgy már vártuk, hogy mikor lesz mensesem...Ilyenkor mi a teendő? Kérem segítsen! Előre is köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza barnás folyás témában

Kedves Kérdező!

Azt irta Pharmatex hüvelytablettát szed. Remélem csak használja és nem szedi, mert abból nagy baj lenne. A terhességen kivül is. Forduljon nőgyógyszhoz, mert a panasza alapján több dolog is lehet, vizsgálattal lehet eldönteni az okot.

Üdvözlettel: Dr. Nyitray Gábor

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2008. október 06., 22:37; Megválaszolva: 2008. október 06., 22:37
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...