Fogamzásgátló tabletta

25 éves vagyok, most kezdtem el szedni a nőgyógyászom által felírt Belara nevű tablettát. Korábban nem szedtem semmiféle hasonló hormontartalmú készítményt. Az orvosom és a tájékoztatóban leírtak szerint minden nap pontosan bevettem, a mensim első napjától kezdve, és sajnos azt tapasztalom, hogy minden nap van egy kis pecsételős vérzésem. (most tatok az első levél 17. szeménél) A kérdésem az volna, hogy ez még így az első hónapban (hónapokban) "normálisnak" számít, vagy esetleg lehet mégsem megfelelő nekem ez a tabletta?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza fogamzásgátló tabletta témában

Kedves Kérdező!

Igen, az első levél tabletta szedése alatt a pecsételő vérzés teljesen normális jelenség, sokan átélik. A 2. levél alatt viszont már nem szabad ilyet tapasztalnia.

Üdvözlettel: Dr. Juhász A. Gábor

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2008. szeptember 11., 22:24; Megválaszolva: 2008. szeptember 11., 22:24
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Kimaradt fogamzásgátló
Kedves Doktor Nő/ÚR! Múlt hét keddtől meg volt a havi vérzésem, és most pénteken kellett volna elkezdenem egy teljesen új levél tablettát. Ez...
Fogamzásgátló szünet nélkül
Üdvözlet! Azzal a kéréssel fordulok önhöz hogy véretlenül nem hagytam szünetet a fogamzásgátló után. Miligestet szedek 4 éve soha nem fordult...
Rendszertelen menstruáció...
Tisztelt Dokto Úr/Doktornő, Kb. 4 éve használom a corenelle fogamzásgátló tablettát, eddig semmilyen problémát nem észleltem a gyógyszer szedése...
Jangee szétrágása
Sajnos kiskorom óta nem bírok gyógyszert lenyelni méretétől függetlenül. A kérdésem az lenne, hogy befolyásolja a hatását a fogamzásgátlónak ha...