Fogamzásgátló

Tisztel Doktor Úr! A kérdésem a következő lenne: múlt héten tartottam az egy hetes szünetet a fogamzásgátló szedésében, ezen a héten hétfőtől kezdtem szedni a fogamzásgátlót. tegnap (pénteken) bevettem a megszokott időben a tablettát, de már éreztem, hogy nem vagyok jól, és kihánytam körülbelül két óra múlva. Utána rögtön bevettem egy pótot. Ez okoz valamilyen problémát, vagy kell változtatni valamit a szedésén? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Tekse István válasza OC témában

Kedves Kérdező!

Tekintettel az azonnali gyógyszer pótlásra, semmi probléma nem lehet.

Üdvözlettel Dr. Tekse István

www.szulesz-nogyogyaszt.hu

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Tekse István
Dr. Tekse István Szülész-nőgyógyász
TervezettBaba szakértő
Kérdés: 2015. január 17., 14:29; Megválaszolva: 2015. január 26., 10:17
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Mi a teendő?
Üdvözlöm Doktor Úr! Az a helyzet, hogy 1,5 éve szedem a velgyn nevű fog.gátlót, eleinte a menstruációs görcseimre lett kiirat a, de most először...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...