Aktus utáni vérzés

Tisztelt doktor úr 3. hónapja szedema yasmin fogamzásgátló tablettát, amit általában fél11kor szoktam bevenni viszont megesik, hogy eltolódik az időpont 11re. Ma 10. napja, kezdtem szedni, de szeretkezés közben vérzést tapasztaltam és utána is egy picit, nem tudom folytatódhate. A fogamzásgátló tabletta szedése előtt is volt hónap közepén barna folyásom, de ez most vér és nagyon aggaszt. Mi lehet az oka? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Tekse István válasza vérzés témában

Kedves Kérdező!

Nagy valószínűséggel méhnyak gyulladás állhat a háttérben. Legyen kedves vizsgálatra jelentkezni.

Üdvözlettel: Dr. Tekse István

www.szulesz-nogyogyaszt.hu

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Tekse István
Dr. Tekse István Szülész-nőgyógyász
TervezettBaba szakértő
Kérdés: 2015. január 09., 11:59; Megválaszolva: 2015. január 09., 13:54
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...