Fogamzásgátlás

Azt szeretném tudni, hogy május 04-e óta szedek alacsony hormon tartamú fogamzásgátló gyógyszert, de barna váladékom termelődik ezáltal, néha folyás szerűen távozik a szervezetemből.(Először kezdtem el fogamzásgátlót használni.) Nemi életet is élek mellette, persze még gumi óvszer használatával. Mennyire féljek ettől? Fordulja szakorvoshoz?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Törő Bálint válasza a vérzés témában

Tisztelt Kérdező! A fogamzás gátlás kezdetén gyakran előfordul a barnás folyás. Amennyiben a következő ciklusnál is jelentkezik, érdemes visszamenni az orvosához egy nagyobb hormontártálmű gyógyszerért. A fogamzásgátló mellé nem kell kiegészítő védekezést alkalmazni! Üdvözlettel: Dr. Törő

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. május 15., 21:32; Megválaszolva: 2014. május 17., 12:47
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...