Barnás folyás mitől lehet?

Tisztelt Doktor úr! Egy elég bonyolult probléma miatt fordulok Önhöz. A párommal együtt voltunk még a menstruációm végén, de kiszakadt az óvszer. Időben észrevettük ezt, és abba is hagytuk, tehát nem ment el bennem. Mivel aggódtunk, elmentem esemény utáni tablettát feliratni, de az ápolónő azt mondta, hogy értelmetlennek találja, hogy bevegyem, mivel nem eshetek így teherbe, hogy akkor ért véget a msntruációmnak. Nos, bevettem, hogy megnyugodjak. Ám egy héttel később sajnos ugyanez a gond megtörtént újra, ugyanúgy, és még egy Escapelle-t vettem be. Ez volt 2 napja, és észrevettem 2 napja egy furcsa barnás váladékozást. Most vagyok a ciklusom közepén, tehát még viszonylag messze van a menstruációm. Nem tudom mitől lehet ez. Kérem, segítsen!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csősz György válasza a esemény utáni tabletta témában

az esemény utáni tabletta okoz vérzést. Semmi baj. Nem kéne rendes fogamzásgátlót szedni? EZ ÍGY NEM JÓ!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. május 04., 14:46; Megválaszolva: 2014. május 06., 14:02
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...