Yadine fogamzásgátló

Üdvözlöm! Olyan problémám lenne, hogy 8 napja kezdtem el szedni a Yadine nevű fogamzásgátlót, a menstruációm első napján, előtte nem szedtem semmit.Pár éve miómát diagnosztizáltak nálam, nem növekedik és a havi erős vérzésen kívül nem okoz más jellegű problémát.Általában 3-4 napig tart a menstruációm de jelenleg már nyolc napja vérezgetek, nem erős a vérzésem de nem is pecsételő vérzésnek nevezném.Okozhatja ezt a gyógyszer? Meddig várjak vagy mit tegyek ha a vérzés nem múlik el? Köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csősz György válasza a fogamzásgátló témában

Három cikluson keresztül szedje azután menjen orvoshoz. Ha a vérzés mensesnél erősebb vagy a erős napokkal azonos, akkor azonnal menjen.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. április 16., 07:55; Megválaszolva: 2014. április 17., 16:47
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...