fogamzásgátlás

Tisztelt Doktor Úr/Nő! 2012. nyarán elkezdtem szedni a symicia nevű fogamzásgátlót, tavaly márciusban abbahagytam. Idén márciusban ujra elkezdtem szedni a symicia nevű fogamzásgátlót és azota pecsételő vérzésem van! (kb. 1 hónapja) Amikor elsőnek elkezdtem szedni akkor semmi probléma nem volta szedése közben. Ilyenkor mi a teendő? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csősz György válasza a fogamzásgátló témában

Tovább kell szedni, mintha mi sem történt volna. Ha három hónapig így marad, keresse fel orvosát.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. április 03., 17:01; Megválaszolva: 2014. április 06., 18:11
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...