Pattanások és fogamzásgátló

Jónapot kívánok! 19 éves vagyok és pár nappal több mint 1 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát. Nemrég volt az első 7 napos tablettaszünetem. A tabletta neve: Corenelle. Ezelőtt még soha nem szedtem fogamzásgátlót. Eddig is voltak pattanásaim, de amióta elkezdtem szedni ezt a gyógyszert azóta még több kijött rajtam sajnos. A kérdésem az lenne, hogy ilyenkor mi a teendő? Fogamzásgátló tablettát kell váltanom? Válaszát előre köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csősz György válasza a fogamzásgátló témában

keresse meg orvosát. De általában minden fogamzásgátlónak van bőrhatása. De ez pont a pattanások ellen irányul.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. április 01., 19:30; Megválaszolva: 2014. április 04., 17:12
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...