mellékhatás, problémák

Tisztel Doktor úr/ nő! December 25én együttvoltam a párommal, a szeretkezés közben kissé lennebb csúszott az óvszer, nem csúszott le..csupán a himvessző feléig... Végülis úgy döntöttünk, hogy a kockázat elkerülése végett beveszek egy esemény utáni tablettát. Ezt közvetlen az aktus után meg is tettem, maximum 30 perc telhetett el. Miután bevettem (Postinor-2) rá egy napra jelentkeztek a mellékhatások, hányinger, rossz közérzet, enyhe mellérzékenység. A kérdésem az lenne, hogy meddig tarthatnak ezek a mellékhatások, illetve van-e félni valóm? Köszön előre is mihamarabbi válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csősz György válasza a esemény utáni tabletta témában

nincs félni valo. A vérzésig tarthatnak a mellékhatások

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2013. december 01., 20:45; Megválaszolva: 2013. december 03., 18:54
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...