Elmaradt menstruációk a fogamzásgátlótól!

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Lassan másfél éve fogamzásgátlót szedek a neve: Azalia. Ebben a másfél évben 1szer menstruáltam és a doki azt mondta ez természetes a gyógyszer mellett. Sajnos más gyógyszert nem szedhetek mert trombózis veszélyes vagyok. A bőröm nem sok mindenben változott nem is híztam viszont azt vettem észre h. jobban "szőrösödök". Ez Normális vagy mit tehetnék ellene?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Herman Tünde válasza menses zavar témában

Kedves Kérdező!

A gyógyszer szüneteltetése fontos lehet, hogy a méhnyálkahártya időnként le tudjon lökődni. Gyógyszermentes időszakban érdemes felkeresni nőgyógyász- endokrinológust, a szőrösödés miatt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Herman Tünde
Dr. Herman Tünde Szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2013. május 23., 22:36; Megválaszolva: 2013. május 29., 12:27
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Folytonos menstruacio
fel ev utan ujra elkezdtem szedni fogamzasgatlo tablettat, azota (tobb mint 2 hete) folyamatos a menstruaciom. Elso 1 hetben rendes mennyisegu es allagu...
Menstruáció késése
Tisztelt Doktor úr/Doktornő! A menstruációm 1 hete késik. 03.03-án kellett volna megjönnie. 03. 07-én és 03.09-én végeztem terhességi tesztet...
fogamzásgátló szüneteltetése
Tisztelt Hölgyem/Uram! Olyan kérdésem lenne, hogy kb. 2, 5 év rendszeres Lindynette 20 szedése után úgy döntöttem, hogy ideje lenne szüneteltetni...
Szülés utáni menstruáció
Kedves Doktor Úr/Nő, Októberben született meg a kislányom. Sajnos a szoptatás már nem megy, de mostanában mintha minimális tejem ismét...
fogamzásgátló+vérzés
Tisztelt Doktor Nő/Úr! Már 2 éve szedem a Dienille fogamzásgátlót. Vasárnap vettem be a havi adag utolsó szemét, és idáig mindig szerdán, vagy...