fogamzásgátló+vérzés

Tisztelt Doktor Nő/Úr! Már 2 éve szedem a Dienille fogamzásgátlót. Vasárnap vettem be a havi adag utolsó szemét, és idáig mindig szerdán, vagy csütörtökön jött meg. Most viszont kedd reggel. Ez mitől lehet? Szombaton együtt voltam a barátommal, lehetséges h nem szívódott fel az egyik gyógyszer? Terhesség előfordulhat ilyen esetben? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Herman Tünde válasza menses zavar témában

Kedves Kérdező!

Valószínűleg nem szívódott fel valamilyen ok miatt rendben a tabletta: hányás, hasmenés. A teherbeesés esélye bár kicsi, de érdemes csinálni egy terhességi tesztet.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Herman Tünde
Dr. Herman Tünde Szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2013. március 19., 07:13; Megválaszolva: 2013. március 22., 12:20
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Folytonos menstruacio
fel ev utan ujra elkezdtem szedni fogamzasgatlo tablettat, azota (tobb mint 2 hete) folyamatos a menstruaciom. Elso 1 hetben rendes mennyisegu es allagu...
Menstruáció késése
Tisztelt Doktor úr/Doktornő! A menstruációm 1 hete késik. 03.03-án kellett volna megjönnie. 03. 07-én és 03.09-én végeztem terhességi tesztet...
fogamzásgátló szüneteltetése
Tisztelt Hölgyem/Uram! Olyan kérdésem lenne, hogy kb. 2, 5 év rendszeres Lindynette 20 szedése után úgy döntöttem, hogy ideje lenne szüneteltetni...
Szülés utáni menstruáció
Kedves Doktor Úr/Nő, Októberben született meg a kislányom. Sajnos a szoptatás már nem megy, de mostanában mintha minimális tejem ismét...
Elmaradt menstruációk a...
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Lassan másfél éve fogamzásgátlót szedek a neve: Azalia. Ebben a másfél évben 1szer menstruáltam és a doki azt mondta ez...