Symicia +menzi kimaradás

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Idestova 1 éve szedek symicia fogamzás gátló tablettát...oktober hónapban a gyógyszer mentes időszak előtt egy héttel volt amolyan barnás folyás szerű majd kicsit erősebb és harmad nap ujra barnás folyás szerű "vérzés"...viszont magában a gyógyszermentes szünetben nem jött meg a menzeszem.... Mi okozhatja ezt? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza fogamzásgátló témában

A rendelkezésre álló hormon alacsony és a méhnyálkahártya nem épült fel kellően.

Ha vérzés a következő fogamzásgátló levél után sem megfelelő terhesség kizárása, szakorvosi vizsgálat

javasolt.További ezektől függően, gyógyszerváltás

mérlegelendő.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. november 07., 10:59; Megválaszolva: 2012. november 11., 17:12
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...