fogamzásgátló kihagyása

Kedves Dokotor Úr! Az a problémám, hogy pár hónapja szedem a Lindynette-t, de most utólag nem váltottam ki és menses után kb. egy héttel van mikor barna, nyálkás folyásom van és viszket ott lenn..Ez mitől van? És mikor kezdjem el megint szedni a gyógyszert? A köv. mensesem első napján?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza rendszertelen fogamzásgátló szedés témában

Panasza miatt nőgyógyászati vizsgálat javasolt, mivel a leírt tünetek gyulladásra jellemzőek.

Vérezgetés a gyógyszer kihagyása miatt is lehet.

Új levelet a vérzés első napján kezdje vagy a 28. napon, a terhesség kizárása után.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. november 06., 13:24; Megválaszolva: 2012. november 08., 22:19
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló
Tisztelt Doktor Nő/Úr! A Volina nevű fogamzásgátlót szedem és az első levélből a 3. héten elfelejtettem be venni 2 szemet, de amint eszembe...
A megadottnál többet vettem be
Tisztelt Webbeteg! Csütörtöki napon véletlen bevettem este 11.30-kor a pénteki fogamzásgátló adagomat. A gyógyszert több, mint 1 éve szedem, és...
fogamzásgátló
Tisztelt doktornő Több éve szedem a mercilon fogamzásgátlot és az lenne a kérdésem hogy november 9.én pénteken kellett volna elkezdenem szedni de...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Hölgyem/Uram! Lassan 3 éve szedek Qlaira fogamzásgátló gyógyszert. Az utóbbi hónapban szokásosan szedtem a gyógyszert, maximum kétszer...
Fogamzásgátlás
Üdvözlöm! Olyan Problémával fordulok önhöz, hogy symicia filmtablettát szedek és a 3.héten kihagytam egy szemet és aznap együtt voltam a...