yasminelle utáni tünetek

Tisztelt Doktor Úr! Az lenne a kérdésem, hogy Yasminelle 2 évig tartó szedése után (egy hete hagytam abba a szedést, pár hónapig szünetet szeretnék tartani) normális-e, ha görcsöl, néha csak fáj az alhasam, hányingerem van, illetve a mellbimbóim egyike jóval nagyobb lett, bár mindkettő megduzzadt illetve rendszeresen fáj a fejem is, illetve sűrűbb fehér folyásom is van, leginkább reggelre. Ezen túl pedig most úgy látom, a szeméremdomb feletti rész megduzzadt, nem hasonlít a menstruációs puffadásra. Másfél hét múlva tudok nőgyógyászhoz jutni, addig is szeretném tudni, mik lehetnek az okok. Terhességi tesztet is csináltam a jóval gyengébb mensesem elmúltával, mindkettő negatív lett. válaszát köszönöm.

Dr. Pétervári László válasza fogamzásgátló témában

Panaszát feltehetőleg gyulladás okozza.

Keressen fel szakrendelést.Közvetlen előtte azért egy terhességi tesztet is tanácsos végezni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. október 05., 14:24; Megválaszolva: 2012. október 07., 21:11
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Étrend kiegészítők és...
Üdvözlöm! Több éve Milligest fogamzásgátlót szedek, és egészségmegőrzés céljából L-glutamin aminosavat (napi 5g, puffadással küzdök...
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...