Fogamzásgátló

Tisztelt Címzett! Több mint egy evvel ezelőtt kezdtem el szedni a Belara nevű fogamzásgátlót. Az e havi levélnek most járok a végen, szombattól (okt. 6) kezdődik a 7 napos szünetem. A hétvége folyamán többször is volt “köztivérzésem” illetve ma normálisan megjött a menstruációm, mint ahogy a 7 napos szünet során szokott. Sajnos az utóbbi egy hónapban elég sok stressz ért, illetve volt, hogy enni sem volt időm. Az, hogy most ilyen korán megjött a menstruációm csökkentheti-e a védettségemet a következő időszakban (miután elkezdem szedni a következő levelet)? Köszönöm a válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza fogamzásgátló témában

Ez előfordul ha a fogamzásgátló kellő felszívódása

akadályozott vagy stressz is okozhatja.

A védettséget a leírtak nem befolyásolják.

Ha több ciklusban jelentkezik ez a probléma keressen fel szakrendelést.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. október 01., 10:31; Megválaszolva: 2012. október 01., 23:01
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...