Mi lehet az oka?

Tisztelt Doktornő/Doktor Úr! A következő problémával fordulok Önhöz: május 23-án voltam általános nőgyógyászati vizsgálaton, majd június 19-én elkezdtem szedni az első levél fogamzásgátló tablettát (Gestomix 20) . Eddig nem volt semmi gond vele, a kezelési útmutatóban várhatónak írt tünetek közül néhány jelentkezett, (fejfájás az első napokban, mellek megnagyobbodása, illetve az első két hónapban pecsételő vérzés) Szeptember 11-én kezdtem el szedni a negyedik levéllel, és egy pár napja azt vettem észre, hogy a jobb mellem valamivel kisebb lett, mint a bal. Szeretném megkérdezni, hogy mi lehet ennek az oka. Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza fogamzásgátló témában

Az egyik mell mindig kisebb mint a másik.Ez nem kóros.

Teljes megnyugtatásra esetleg forduljon szakorvoshoz.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. szeptember 17., 20:17; Megválaszolva: 2012. szeptember 18., 20:20
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...