hormonhiány

Kedves Doktor Úr/Nő! 2 éve szedem a Dienille fogamzásgátlót. Most voltam citológiai vizsgálaton és az eredmény P2, enyhe hormonhiány. Az asszisztens azt mondta, hogy ez tökéletes eredmény, nincs semmi bajom. Viszont pár hónapja nagyon elkezdett hullani a hajam és nem tudom, hogy ennek lehet-e köze ehhez a hormonhiányhoz. Ön szerint ez normális? A gyógyszerváltás esetleg megoldaná a problémát? Vagy valami más vizsgálat szükséges? Segítségét előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza fogamzásgátló témában

Nőgyógyászati vizsgálat szükséges, ezenkívül gyulladásos góc keresése mert ez okozhatja.

Fogászat, Fül-orr-gége, bőrgyógyászati vizsgálat javasolt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. szeptember 13., 14:46; Megválaszolva: 2012. szeptember 15., 21:20
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...