barnás folyás

Kedves Doktor! Korábban nem szedtem fogamzásgátló gyógyszert. Most írattatam fel Tri-Regol-t. Most várom a mensit, de csak barnás folyás van. Kérdésem, h akkor elkezdhetem e a szedést, vagy várjam meg míg megjön rendesen? (cisztám volt, de azt mondta az orvosom szétpukkant nincs már) Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza fogamzásgátló témában

Mindenképpen kezdje el szedni a hét napos szünet után. A vérzés mennyiségét a leváló méhnyálkahártya vastagság határozza meg. A szedett gyógyszer hatására vastagodik meg.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. augusztus 05., 11:11; Megválaszolva: 2012. augusztus 07., 22:58
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátlás használata
Tisztelt Doktor Úr! 3 éve szedem ugyanazon fogamzásgátló gyógyszert (Mirabella 75 mikrogramm/20 mikrogramm) és ez idő alatt semmilyen problémám...
Lehetek terhes?
Márciusban kimaradt a teljes menstruációm ciszta miatt. A nőgyógyászom Jangee nevű fogamzásgátlót írt fel amit a 8.napon szedtem be miután késett...
Gyógyszer mellett előbb jött meg
Szép napot. Gyógyszert szedek fél éve (Zoely) általában a 28-30.nap a cilkus. Előző hónapban 02.28-03.03ig volt vérzésem. De 03.13-03.16ig is...
Fogamzásgátlás mellett...
Üdvözlöm! Az iránt szeretnék érdeklődni Öntől hogy most már lassan 6 éve fogamzásgátló tablettát szedek (Dienille) és szeretnék a...