fogamzásgátló

Tisztelt Doktornő/úr! 7 hónapja fogamzásgátlót szedek Pco miatt és éjszakai állandó lábikragörcsöm van..Van okom aggodalomra egy esetleges trombózis miatt? Nemsokára megyek egy 2 órás repülőútra ezért is lennék erre kíváncsi hogy keressek-e fel orvost.Köszönöm a Válaszát! Tisztelettel.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza fogamzásgátlás témában

Nem valószínű, hogy a görcs trombózis előjele.Szedjen magnéziumot, kálciumot, fogyasszon bő folyadékot. A repülőút alatt sétálgasson, és ha túlsúlyos, vegyen fel egy rugalmas harisnyát.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. július 11., 17:51; Megválaszolva: 2012. július 13., 16:07
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló tabletta csere
Tisztelt Doktor Úr! Lassan 2 éve szedem a Ditinell 0,060mg/0,015 mg fogamzásgátló tablettát. Az elmúlt 3-4 hónapig a 4 db placebo tabletta közül a...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. Évek óta szedek Symicia fogamzásgátlót, mindig este 7kor szoktam beszélni, de most a 7 napos szunet utan elfelejtettem bevenni és csak a...
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Mi a teendő?
Üdvözlöm Doktor Úr! Az a helyzet, hogy 1,5 éve szedem a velgyn nevű fog.gátlót, eleinte a menstruációs görcseimre lett kiirat a, de most először...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...