Fogamzásgátlás

Tisztelt DoktorNő/Úr! Márciusban elmentem a nőgyógyászomhoz mert menstruáció után is véreztem! Felírta nekem a Gestomix nevű fogamzásgátlót. Utána egy héttel kellett meg jönni-e, meg is jött de az szerintem nem a menstruációm másnap megint véreztem így bevettem a gyógyszert rendszeresen következő héten vettem észre hogy akkor volt a rendes menstruációm. Azóta vérzek kisebb megszakításokkal már elkezdtem a második levél szedését (7nap szünet) Pár napja folyamatosan szédülök és hányingerem van nagyon fáj a hasam is. Rosszul szedtem be a gyógyszert? Köszönöm válaszát! Köszönöm válaszát

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező!

A tablettaszedés első három hónapjában nem kóros a pecsételő vérzés, ha a harmadik hónap után is jelentkezik, keresse fel újra nőgyógyászát. A szédülés és hányinger számos egyéb ok miatt is lehet, nem valószínű, hogy a gyógyszerrel hozható összefüggésbe.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. május 02., 15:28; Megválaszolva: 2012. május 03., 09:09
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Mi a teendő?
Üdvözlöm Doktor Úr! Az a helyzet, hogy 1,5 éve szedem a velgyn nevű fog.gátlót, eleinte a menstruációs görcseimre lett kiirat a, de most először...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...