Sárga hüvelyváladék

Kedves Dr. Nő/Úr! A következő lenne a kérdésem: Már négy hónapja szedek Diane 35 fogamzásgátlót. Ebben a hónapban egy kalkulátor segítségével kiszámoltam, hogy mikorra esik a peteérésem. Ebben az időszakban tojás-sárga színű hüvelyváladékom van, és olvastam róla, hogy ez a peteérésnek a jele. Lehet buta a kérdés, de ha fogamzásgátlót szedek, akkor nem kellene, hogy legyen peteérése, akkor mitől van a sárgás folyás? Vagy akkor mégis van peteérésem? Köszönöm a mihamarabbi válaszát. Maja

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza fogamzásgátló témában

A fogamzásgátló szedése alatt nincs értelme peteérés-kalkulátor használatának, mert a tabletta felfüggeszti a peteérést. Lehet szó bővebb hüvelyváladékról, esetleg gyulladásról, érdemes egy hüvelyi probiotikum-kúrát tartania.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. április 27., 18:21; Megválaszolva: 2012. április 30., 15:48
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Fogamzásgátló hasmenés esetén
Üdvözlöm! Több éve Mercilont szedek.Hasmenésem volt 5-6 napig szedtem rá Normix antibiotikumot. A párommal közben együtt voltunk 1x a tablettamentes...
Mi a teendő?
Üdvözlöm Doktor Úr! Az a helyzet, hogy 1,5 éve szedem a velgyn nevű fog.gátlót, eleinte a menstruációs görcseimre lett kiirat a, de most először...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Úr! Szakértő segítséget szeretnék kérni, több éve szedek Yadine tablettát. Kényelmi okokból szeretném a menstruációm kezdő...
Hüvelyi folyás
Üdvözlöm! 3 évig szedtem Symicia fogamzásgátlót aztán egy időre abba hagytam és most 2 hónapja újra kezdtem, mert lett egy kapcsolatom és...
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...