Diane 35 mi a teendő ha betegség van

Az lenne a kérdésem, hogy szedem már fél éve a diane 35, beszedtem az egész levél tablettát és a 7 napos szünetet tartottam mikor betegség miatt egy nap hánytam. Utána elkezdtem szedni a 8. napon a gyógyszert. Azóta eltelt 6 nap, ilyenkor hat a gyógyszer, vagy kell valamilyen kiegészítő módszert alkalmazni? Köszönöm a válaszát.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a fogamzásgátló témában

A tablettamentes szünetben történt hányás és hasmenés nem befolyásolja a gyógyszer hatékonyságát.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2012. március 05., 23:56; Megválaszolva: 2012. március 06., 12:24
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót de pár hónapja abbahagytam és most kialakult egy kapcsolatom. Most ért véget a menzeszem...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót, pár hónapja abbahagytam, de most lett egy kapcsolatom és újra szeretném szedni megint. Pont...