Fogamzásgátlás

15 évig szettem a Tri-regol tablettát és egyre sűrűbben volt tőle hányingerem. Most nem szedem már fél éve.Kérdésem másik fajta gyógyszertől is hányingerem lenne vagy csak ettől sokalltam be. Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a fogamzásgátló témában

Az előre megjósolhatatlan, hogy egy új szerre hogyan fog reagálni a szervezete. Jó eséllyel nem lesz hányinger egy újfajta összetételű készítménytől, amelynek alacsonyabb a hormontartalma, de ezt előre száz százalékos biztonsággal kijelenteni nem lehet.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2012. február 16., 14:23; Megválaszolva: 2012. február 17., 12:02
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót de pár hónapja abbahagytam és most kialakult egy kapcsolatom. Most ért véget a menzeszem...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót, pár hónapja abbahagytam, de most lett egy kapcsolatom és újra szeretném szedni megint. Pont...