Nőgyógyászati probléma

Tisztelt Doktornő! 2010 októberétől szedem a Volina nevű fogamzásgátló tablettát! Az utóbbi 3 vérzésem előtt kb 3-4 nappal mindig jelentkezett barna folyás! Ami pedig még meglepőbb számomra, és nem tudom, hová tenni, az az, hogy tegnaptól ilyen barnás pirosas folyásom van, mintha kezdene megjönni a vérzésem, pedig csak másfél hét múlva lenne esedékes a gyógyszer szedése szerint! Az lenne a kérdésem, hogy ez mitől lehet? Decemberben voltam citológián, ahol az eredményem nagyon jó lett! Előre is köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Boros Miklós válasza a fogamzásgátló témában

Kedves Kérdező! Ha mindig pontosan szedi a tablettát akkor havi szünetet érdemes tartani, csak ezek sikertelensége esetén jön szóba a tablettacsere.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. január 25., 11:27; Megválaszolva: 2012. január 27., 11:41
Kérdések és válaszok: Fogamzásgátlás
Terhesség?
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Párom 18 éves, most kezdtük el nemi életünket közösen, jobban mondva ő most, nekem évekig volt párkapcsolatom, ahol...
Fogamzásgátló és vitaminok
Tisztelt Doktor Úr! Én Lyndinette fogamzásgátlót szedek és emellett szeretnék még D3+K2 , magnézium, B-komplex illetve cink és réz vitamint...
Tri regol
Jó napot Tri regolt szedek 2015februàr óta és azóta most az egyszer fordult elö, hogy az okkersàrga szinü tablettàt nem az elejétöl kezdtem el inni...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót de pár hónapja abbahagytam és most kialakult egy kapcsolatom. Most ért véget a menzeszem...
Fogamzásgátló
Üdvözlöm. 3 évig szedtem a Symicia fogamzásgátlót, pár hónapja abbahagytam, de most lett egy kapcsolatom és újra szeretném szedni megint. Pont...