Mi lehet a gond?

Tisztelt doktor nő/úr! Már 4 napja van lázam és szédülök ráz a hideg mindenem fáj és nem bírok talpon maradni sokáig a vérnyomásom 124/84 pulzus 87. Mi lehet a betegségem oka? Ha beveszem a lázcsillapítót 1 óra múlva lehúzza a lázam de akkor sem bírom magam.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza láz témában

Kedves Kérdező!

Egy vírusfertőzés okozhat lázat, szédülést, hidegrázást, rossz közérzetet, testszerte gyengeséget. A vérnyomása rendben van. 4-5 nap után a panaszainak csökkennie kell. Ha mégsem, háziorvosát keresse fel, hogy megvizsgálja Önt.

 

 

 

 Üdvözlettel: Dr. Jóna Angelika

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szakértő
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2009. július 22., 16:51; Megválaszolva: 2009. július 22., 16:51
Kérdések és válaszok: Fertőző betegségek
Oltás és allergiáról
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a kérdéssel fordulnék önhöz, hogy nekem 2006-ben a kullancs elleni védő oltástól, egészen pontosan az oltóanyag...
Lidocain-érzékenység és...
Tisztelt Doktor Úr! Az édesanyám Covid-oltása kapcsán szeretnék kérdezni. Édesanyám egyszer Lidocainnal való érzéstelenítés során élt meg...
Szerológiai eredmény
Tisztelt Doktor Úr! Kérem értékelje a csatolt vizsgálati eredményemet. Köszönettel, Barnabás
Influenza oltás
Tavaly december 4-én influenza elleni oltást kaptam. Az oltás helyén fél tenyérnyi lila folt lett, ami kb. 3 hét alatt szívódott fel (gondolom eret...
Lehet poszt-COVID?
Tisztelt válaszadó! Jó napot kívánok! Egy 42 éves, aggódó édesanya vagyok A középső fiam 14 éves lesz májusban, 193 cm magas és 79...