fogamzásgátló

Tisztelt Doktor/ Doktronő! Egy hónapja váltottam fogamzásgátlót jelenleg a volina 3 mg tablettát szedem. olyan problémával fordulok Önökhöz hogy az utóbbi pár napban fájóak az együttlétek a párommal, és az együttlét után égő érzést tapasztalunk mind a ketten. van ennek bármi köze az új fogamzásgátlóhoz vagy esetleg vmi más probléma van. (mád tünetet nem tapasztaltunk)

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Árki Ildikó válasza a fájdalmas szexuális aktus témában

Tisztelt Kérdező! Ilyen jellegű panaszt fertőzéses gyulladás szokott okozni. Orvosi vizsgálat szükséges. STD ambulanciát, vagy bőr-és nemi beteggondozót mindketten felkereshetnek. (másik lehetőség: nőgyógyászat, urológia)

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Árki Ildikó
Dr. Árki Ildikó Rovatvezető, WEBBeteg vezető orvos szakértő
Kérdés: 2014. június 11., 14:38; Megválaszolva: 2014. június 11., 20:08
Kérdések és válaszok: Fertőző betegségek
COVID: Íz- és szaglásvesztés...
Tisztelt Válaszadó! Ott kezdeném, hogy az ikertestvéremmel együtt 18 évesek vagyunk. Az ikertestvéremnél 2020. november 7-án reggelre...
Treponema teszt
Kedves Doktornő, Évekkel korábban volt a péniszemen egy fájdalmas gyulladt folt, ami kb 2 hét alatt meggyógyult magától, ezért akkoriban nem...
Megfertőződhettem veszettséggel?
Tisztelt Doktor Úr/Doktornő! Ha a kutyám veszett állat ürülékét ette, utána pedig megnyalta a kezem, én pedig hozzányúltam a szememhez/orromhoz...
COVID 19 fertőzés
Tisztelt DR nő Kérdésem a következő lenne , az egész családom átesett a covid fertőzésen gyermekem , feleségem letesztelték elment a szaglása...