Fejfájás és csontritkulás gyógyszer

Már pár hete, nem napi rendszerességgel, de egyre gyakrabban jön bele a fájás a fejem jobb hátso részébe.Nem tul erős fájás, utána pedig van mikor zsibbadni kezd a fejem egész jobb oldala. Mi okozhatja ezt, lehet valami komolyabb baj? Gyogyszert a csotritkulásra szedek de már 3 éve, és egy éve szedem a Lady Bonn hormon tablettát.Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Kerekes Éva válasza fejfájás témában

Tisztelt Érdeklődő!

Mindenképpen érdemes fejfájáskor megmérni a vérnyomást, mert az veszélyes lehet, ha magas. Általában a panasz mögött nyaki porckorong probléma, esetleg szorongás áll.

Ha panaszai felerősödnek, és gyógyszer bevételét igénylik, akkor tanácsos háziorvosához fordulni!

Panaszmentességet kívánok!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. szeptember 03., 14:59; Megválaszolva: 2012. szeptember 05., 22:16
Kérdések és válaszok: Fejfájás, migrén
Furcsa érzések a fejben
Tisztelt Doktornő! A következő panasszal fordulnék Önhöz: 2021.03.14-én megkaptam az első AstraZeneca védőoltásom. Az oltást követően nem...
Állandó fejfájás, mit tegyek?
Tisztelt Doktornő! 29 éves jó fizikumú, sportos testalkattal rendelkező 90kg-os férfi vagyok.Gyerek korom óta időnként enyhén dadogok, hadarok. 2016...
MR lelet értelmezés
Üdvözlöm, Anamnézis: édesapámnak 1997-ben volt tüdőlebenyresectioja, tumor végett. Tavaly primer májtumort állapítottak meg, amelyet lokálisan...
Fejfájás
Tisztelt Doktor/Doktornő! Egy hete tapasztaltam súlyzós edzés közben az edzőteremben egy eddig új és furcsa fejfájást egy gyakorlat kivitelezése...