gyomorfájdalom

Szedtem 3 napon át a dalacin 300-as gyógyszert a fogamra mert be volt gyulladva, de most abbahagytam mert állandóan fáj tőlle a gyomrom, olyan mintha be akarna lyukadni. Enni alig tudok. A fogamra ugyanúgy visszatért a gyulladás.Szeretném tudni, hogy nem okoz e komolyabb bajt.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Boros Miklós válasza a gyomorfájdalom témában

Tisztelt Kérdező! Javasolt étkezés közben bevenni a gyógyszert, úgy kevésbé okoz panaszt. Nem ritka, hogy a gyógyszer szedése mellett gyomorpanaszok jelentkeznek, különösen, ha éhgyomorra történik. A fogfájdalom miatt keressen fel fogorvost a végleges megoldás miatt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. október 30., 14:21; Megválaszolva: 2011. október 31., 10:34
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Vélemény kérés
Üdv! Gyomorkapszulás vizsgálatom volt, melyből kiderült apróbb fekélyek látszódnak a vékonybél végén. Kaptam egy gyomorsav lekötőt, ami a...
sovány vagyok hizni szeretnék
Tisztelt Doktor Úr! Az utóbbi 2 évben 6kg ot fogytam valószinüleg azért, mert nem tartottam a reflux diétát, minden héten emiatt egy nap legalább...
Veres nyálka szellenteskor
Tisztelt Doktur Ur! Az alabbi tünetek alapjan milyen problema allhat a hatterben? 35 eves nö vagyok, gyermektelen. Ülö foglalkozast vegzek, legalabb 10...
Sörélesztő intolarencia
Tisztelt Doktor Úr! Haspuffadás és fokozott gázképződéd miatt végeztettem egy étel intolarencia tesztet amiben a következő eredményeket kaptam...
Műtét utáni hasmenés
Doktor úr bélelzáródás miatt műtétem volt,másodszor.A bélelzáródás bélösszenövés miatt alakult ki mindkét alkalommal.Ha jól tudom ilyenkor...