Hasmenés

Tisztelt Doktor Nő/Úr! Arra lennék kíváncsi, okozhat-e a CERAZETTE tabletta hasmenést, január 27 óta szedem, azóta van hogy napjába 2-3-szor is mennem kell a wc-re. De az is előfordult, hogy 3-4 napig nem is volt székletem! Kapcsolatban állhatnak ezek a tünetek a gyógyszerrel? Válaszát előre is köszönöm! Egy aggódó anyuka

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza hasmenés témában

Kedves Kérdező!

Nagy valószínűséggel nem a fogamzásgátló okozza a panaszait, inkább a stressz, életmódbeli okok, az étrend tehető érte felelőssé. Táplálkozzon kiegyensúlyozottan, sok rostot fogyasszon, csináljon probiotikum-kúrát, ha így se javul a panasza, keresse fel háziorvosát!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. március 14., 20:29; Megválaszolva: 2011. március 16., 10:07
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Gyulladásos bélbetegség
Tisztelt Doktor Úr! 2018 óta van hasmenésem, néha naponta többször is, de van hogy tartósan normális a székletem. A hasmenésem legtöbbször...
Hasi fájdalom
Tisztelt Doktor Úr! A problémám a következő: Több mint 2 hete tartó hasmenésem van. A székletem nyálkás és sárga színű, az utóbbi időben...
Mi okozhatja a hasmenést?
Tisztelt Doktor Úr! 22 éves fiú vagyok, 4 éve refluxos. 1 hónapja urológiai problémám (feltehetőleg gyulladás) jött elő, mire elkezdtem...
Hasmenés és véres nyák
Tisztelt Doktor Úr! Kb 3 napja előfordul, hogy hamenésem van (normál székletem is volt közben, de az is lágyabb inkább) . Pár napja érzem, hogy...
Mi baj lehet
Tisztelt Doktor úr A kérdésem a következő, még áprilisban kaptam a fogorvosomtól antibiotikumot 2 fajtát egymás után , hasmenésem lett és ez tart...