Gyomorfájdalom

Tisztelt Doktor Nő/Úr! Kb 4 évvel ezelőtt epekő műtéten estem át. Azóta is vannak panaszaim ha bizonyos ételeket fogyaszto (ananász, pisztácia stb.) A furcsa az, hogy a gyomrom fáj nagyon, ha véletlenül ilyen ételt eszek, és addig amig ki nem hányom. Nagyon meg tud kínozni, van, hogy a hátam is fáj amikor a gyomrom fáj. Nem vagyok biztos benne, hogy az epe miatt vannak a panaszaim. Legutóbb a háziorvos kiírt egy CHINACISALIS nevű gyógyszert mert beteg voltam. 1 szemet vettem be belőle és megint nagyon megfájdult a gyomrom. /2 nap után is fájdogált/ Mitől lehet ez? Válaszát és segítségét előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Plósz János válasza gyomortáji fájdalom témában

A gyógyszertől nem meglepő a gyomortáji fájdalom, a benne lévő acetil-szalicilsav károsíthatja a gyomornyálkahártyát. Ez azonban nem magyarázza a bizonyos ételek okozta panaszokat, ez esetben esetleg ételallergia fennállásáról lehet szó.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 26., 12:12; Megválaszolva: 2011. március 01., 10:11
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Emelkedett májértékek
Tisztelt Doktor Úr! A kérdésem az lenne, hogy a laborvizsgálatban a májfunkciós értékek kissé emelkedettek: GOT/ASAT: 42; GPT/ALAT: 109 és Gamma...
Véres nyák
Tisztelt Doktor Úr! Ma arra lettem figyelmes hogy a széklettel friss piros nyák ürült.A székletemet egyenlőre nem láttam véresnek csak a nyákot...
Mi lehet a baj
Tisztelt Doktor! Nemrég olyan tüneteket tapasztaltam magamon ami eddig nem fordult elő . Házi Orvoshoz fordultam , a tüneteim gombóc érzés a torokban...
További vizsgálatok
Tisztelt Doktor Úr! Nagyon szépen köszönöm ,hogy ilyen gyorsan válaszolt. További kérdéseim lennének. Voltam laborban a vérsülyedésem 1-es volt, a...