Hormonzavar?

Tisztelt Doktornő/Doktor Úr! Több éve szedek fogamzásgátló tablettát. A legutóbbi vérzés időben jelentkezett 2 hete. Azóta is feszül, érzékeny a mellem, görcsöl/szurkál az alhasam. Emellett fel vagyok puffadva, időnként szédülök és fejfájás, enyhe hányinger gyötör. Terhességi tesztet pár napja végeztem, de ahogy gondoltam: negatív lett. Ezek lehetnek a tabletta mellékhatásai? Válaszukat előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza hasfájás témában

Kedves Hölgyem!

Enyhe fertőzés, funkcionális emésztőszervi probléma is okozhatja panaszait. Sok rost, bő folyadék, Lactiv-kúra lenne javasolt.Naponta ötször egyen keveset, ha nem javul, keresse fel háziorvosát.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. január 26., 16:01; Megválaszolva: 2011. január 27., 11:12
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Emelkedett májértékek
Tisztelt Doktor Úr! A kérdésem az lenne, hogy a laborvizsgálatban a májfunkciós értékek kissé emelkedettek: GOT/ASAT: 42; GPT/ALAT: 109 és Gamma...
Véres nyák
Tisztelt Doktor Úr! Ma arra lettem figyelmes hogy a széklettel friss piros nyák ürült.A székletemet egyenlőre nem láttam véresnek csak a nyákot...
Mi lehet a baj
Tisztelt Doktor! Nemrég olyan tüneteket tapasztaltam magamon ami eddig nem fordult elő . Házi Orvoshoz fordultam , a tüneteim gombóc érzés a torokban...
További vizsgálatok
Tisztelt Doktor Úr! Nagyon szépen köszönöm ,hogy ilyen gyorsan válaszolt. További kérdéseim lennének. Voltam laborban a vérsülyedésem 1-es volt, a...