Epe műtát után

Tisztelt Dr! A kerdesem a kov 3eve kivettek a teljes epeholyagomat. Azota megint felhizttam 15 kilot es megint elkezdett az oldalam fajni.Lehet vmi nagyobb gond? vagy csak kezdjek dietazni? Koszonom Anett

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Boros Miklós válasza a epeműtét témában

Tisztelt Kérdező! Első lépés a diéta, mivel önmagában a testsúly növekedése is tud hasonló panaszokat okozni. Amennyiben a diéta és fogyás mellett is vakk panaszok egy májfunkciós vizsgálat indokolt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 25., 03:18; Megválaszolva: 2010. augusztus 31., 21:31
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Emésztőrendszer probléma
Tisztelt doktor nő! Szeretnék érdeklődni egy egészségügyi problémám végett, az általam elfogyasztott étel átmegy rajtam, folyamatosan híg a...
Emésztési zavarok.
Tisztelt doktor úr. Több éve vannak emésztési zavarok ( puffadás,terhelő érzés,) a duspatalint szedem már egy jó féléve ,egy hangyányit jobb is...
Végbél tájékán furcsa erzes
Tisztelt Doktor Úr! Egy hete székrekedésem volt. Székletben vért nem láttam, csak keményebb volt az átlagostól. Utána olyan érzésem volt, mintha...
Gyomor helyreállítása.
Üdvözlöm! Rengeteg fűszer, főleg Cayenne bors okozta gyomor nyálkahártya felmaródást, hogyan lehet visszafordítani? És alkalmazható e a...
Vélemény kérés
Üdv! Gyomorkapszulás vizsgálatom volt, melyből kiderült apróbb fekélyek látszódnak a vékonybél végén. Kaptam egy gyomorsav lekötőt, ami a...