Mitől......

Antidepresszánsokat szedek azóta híztam. De mostanában, olyan a hasam, mintha egy nagy teknőt raktam volna rá. Emésztésem, bélmüködésem jó.Semmi panaszom nincs ilyen téren. Nem vagyok vékony de a hasam aránytalanul nagyon-nagy. Nem tudom mitől lehet ez?? Terhes sem vagyok. Akkor mitől lehet ez a gyógyszereimtől?? Elég sok gyógyszerem van amit szednem kell, sajnos. Nem tudom. Kérem ha tud valamit segíteni nekem, írjon. K.Lajosné.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a nagy has témában

Kedves hölgyem! A nagy has hátterében lehet zsigeri zsírlerakódás, térfoglaló folyamat, például petefészek ciszta, fokozott bélgázosság anyagcsere okok, fokozott levegőnyelés miatt. Egy rutin hasi ultrahangot javaslok elvégeztetni a háziorvosnál első körben.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 24., 21:02; Megválaszolva: 2010. augusztus 26., 11:04
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Emésztőrendszer probléma
Tisztelt doktor nő! Szeretnék érdeklődni egy egészségügyi problémám végett, az általam elfogyasztott étel átmegy rajtam, folyamatosan híg a...
Emésztési zavarok.
Tisztelt doktor úr. Több éve vannak emésztési zavarok ( puffadás,terhelő érzés,) a duspatalint szedem már egy jó féléve ,egy hangyányit jobb is...
Végbél tájékán furcsa erzes
Tisztelt Doktor Úr! Egy hete székrekedésem volt. Székletben vért nem láttam, csak keményebb volt az átlagostól. Utána olyan érzésem volt, mintha...
Gyomor helyreállítása.
Üdvözlöm! Rengeteg fűszer, főleg Cayenne bors okozta gyomor nyálkahártya felmaródást, hogyan lehet visszafordítani? És alkalmazható e a...
Vélemény kérés
Üdv! Gyomorkapszulás vizsgálatom volt, melyből kiderült apróbb fekélyek látszódnak a vékonybél végén. Kaptam egy gyomorsav lekötőt, ami a...