gyomorfájás-terhesség?

19 éves vagyok és 9 hónapja probléma nélkül (azonos időpontban minden szemet bevéve) szedem a yasminelle nevű fogamzásgátlót! Mióta szedem a gyógyszert sokkal kevesebbet vérzek mint előtte. 3 hete menstruáltam utoljára (elég kis mennyiségben mint mindig) és kb 1 hete fáj a gyomrom (a bordáim alatti területen)! Főleg akkor ha eszek, de néha ettől függetlenül is. Emellet evés után hányingerem is van. (de nem hányok) És ez ételektől függetlenül jön elő.
Még van 1 hetem a következő menzeszemig de attól félek terhes vagyok! Lehetséges?

Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza hasi panasz témában

Kedves Hölgyem!

A terhességre ez egyáltalán nem jellemző tünet, emiatt nem kell aggódnia. Javaslom forduljon háziorvosához, hogy kivizsgálják, mi okozza a hasi panaszt.

 Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. július 29., 09:24; Megválaszolva: 2009. július 29., 09:24
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Hasi problema
Tisztelt Doktor Ur! Egy összetett problemaval fordulok Önhöz. Korabban mar megvalaszolta egy kerdesemet, melyben a veres-nyakos szekletemre kerestem...
Végbélrepedés mikor gyógyul meg !
Tisztelt doktor Úr! Köszönöm a gyors választ az előző kérdésre. További kérdésem az lenne, hogy a záróizom görcsösségre a kenőcsön...
Epevezeték
Tisztelt Doktor Úr! Epevezeték problémával szeretnék kérdezni. 6 hónapja jobb oldali hasi...
Mi okozhatja a reggeli híg székletet?
Jónapot Kívánok! Az utóbbi időben reggelente rendszeresen lágy a székletem, amivel azt gondoltam hogy nincs is probléma, hiszen egy ápoló rokonom...