Gyakori büfögés

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Két héttel ezelőtt felfázásos problémával elmentem orvoshoz, amelyre Nolicin filmtablettát kaptam. A gyógyszert elszedtem, a tüneteim elmúltak, viszont 4 napja rendszeresen büfögök, különösen étkezés után, amit eddig nem tapasztaltam. Nem tudom mi okozhatja problémámat, ezért kérem segítségét. Előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza böfögés témában

Kedves Kérdező!

Panaszát az étkezéssel kapcsoltan történő fokozott levegőnyelés okozhatja. Javaslom, egyen gyakran, nyugodtan, egyszerre keveset és tudatosan figyeljen a levegőnyelés kerülésére evés-ivás-beszéd közben.Üdvözlettel: Dr. Plósz János, gasztroenterológus

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Plósz János, gasztroenterológus
Kérdés: 2009. június 13., 22:52; Megválaszolva: 2009. június 13., 22:52
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Emelkedett májértékek
Tisztelt Doktor Úr! A kérdésem az lenne, hogy a laborvizsgálatban a májfunkciós értékek kissé emelkedettek: GOT/ASAT: 42; GPT/ALAT: 109 és Gamma...
Véres nyák
Tisztelt Doktor Úr! Ma arra lettem figyelmes hogy a széklettel friss piros nyák ürült.A székletemet egyenlőre nem láttam véresnek csak a nyákot...
Mi lehet a baj
Tisztelt Doktor! Nemrég olyan tüneteket tapasztaltam magamon ami eddig nem fordult elő . Házi Orvoshoz fordultam , a tüneteim gombóc érzés a torokban...
További vizsgálatok
Tisztelt Doktor Úr! Nagyon szépen köszönöm ,hogy ilyen gyorsan válaszolt. További kérdéseim lennének. Voltam laborban a vérsülyedésem 1-es volt, a...