Gyógyszertől lehet?

Tisztelt Doktor Nő/Úr!

2 hónapja motilium gyógyszert szedek napi 2*1-et, és mellé Lansone napi 1-et a refluxomra. Azt vettem észre, hogy mentruáció előtt kb. 2 héttel nagyon puffadok, szorulásom tovább fokozódik, ingerlékeny vagyok, majdnem mindenkit megbántok, pedig nem akarom.Ez lenne a pms? Kérdésem az lenne, hogy ez lehet a gyógyszertől? Mert előtte ilyet nem tapasztaltam. Válaszát köszönöm: Barbi

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza PMS témában

Kedves Kérdező!

A Motilium nagyon ritkán okozhat izgatottságot, idegességet. A PMS menstruáció előtt közvetlenül jelentkezik, Önnek pedig a leírás alapján pont középidősen vannak panaszai. Javaslom, keresse fel nőgyógyászát és ha ott nincs gond, psychológus vagy psychiater segíthet.

 Üdvözlettel: Dr. Plósz János, gasztroenterológus

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Plósz János, gasztroenterológus
Kérdés: 2009. június 13., 22:47; Megválaszolva: 2009. június 13., 22:47
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Műtét utáni állapot
Tisztelt Doktor Úr! Augusztus elején volt egy kő nélküli epehólyag műtétem. Ennek kórszövettani véleménye: Cholecystitis chronica calculosa....
Bélfodor gyulladás
Tisztelt Doktor Úr! Az augusztusban megállapitott erősen zsirmáj és közepesen fibrózisos máj miatt egyrészt erős diátán vagyok (-1kg/hét) és...
Rendszertelen székeles
Jó Napot! Nagyjából fél éve tart talán, hogy rendszertelenűl kell nagy wc-re mennem, és székelés előtt/után sem múlik el teljesen a székelési...
Hasfájás, gyengeség
Kedves Doktor Úr! Hetek óta nagyon fáj a hasam. A tüneteim: - hasfájás gyomortól alhasig mindenfelé, megállás nélkül, nyomásra érzékeny...
Labor eredmény 2
Tisztelt Doktornő! Köszönöm gyors válaszát. (Triglicerid, vas aggodalmak.) Nőgyógyászati gondjaim nincsenek, legalábbis az utolsó szokásos...