gyogyszerek

nagyon fontos kérdésel fordulok onhoz az én édesanyám már tobb eve magas vérnyomásos beteg agyi incfarktusa volt 2009 ben 2014 ben a kiderult hogy gyomor fekéje van és az elkezdett vérezni vagyis hát szoszeint hányta a vért most 1014.novemberében inzulinos cukor beteg is lett. azt szeretném tudni hogy nem e a gyogyszerektol vérzett a gyomra mert mostanába is sot a mai napon is nagyon erős gyomor gorcsei vannak vajon okozhatják a gyogyszerek?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Plósz János válasza ASA témában

Az astrix okozhat gomorpanaszokat és fekély kialakulását is provokálhatja. Ezt érdemes lehet clopidogrel hatóanyagra lecserélni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. január 06., 21:34; Megválaszolva: 2015. január 07., 06:46
Kérdések és válaszok: Emésztőrendszeri megbetegedések
Gyomorhurut
Tisztelt Doktor Úr! December végén hasi fájdalmaim,puffadásom volt (korábban Controlocot szedtem több,mint 1 évig refluxra, amelyet nyáron hagytam...
Alkohol reflux
Tisztelt Doktor úr 40 éves vagyok és sajnos az utóbbi időben a munkahelyi stressz okozta feszültséget alkohollal próbálom enyhíteni. Járok...
MRI értelmezése
Tisztelt Doktor Úr! Lassan 2 éve van jobb bordaív alatti és a köldök jobb oldali területén levő tompa fájdalmam. Ami leginkább mozgásra...
Hasi uh lelet
Tisztelt Főorvos úr! Kérem véleményezze hasi UH leletemet. Proctitis ulcerosaval kezelnek, ez elkepzelheto hogy továbbterjedt? Az epehólyagnal...
Érdeklődés
Üdvözlöm! Olyan tünetem van,hogy két oldalt mid a két mellem alatt mtha nehéz súly lenne. Leginkább ülö helyzetben vagy gyalogláskor...