• Hónaljizzadás

        Legfrissebb cikkek a témában
         
        Gyakori kérdések

        Üdvözlöm! Hónaljizzadási problémával küzdök már sok éve de az egyetemi stressz miatt ez jobban előtéreb került.Nem a legsúloysabb esetek közé tartozom de elég jelentős.Voltam már bőrgyógyásznál 3-4 éve akkor ő nekem nem tudott segíteni.Használtam homeopátiás krémet ami hazsnált de alumínium tartalma miatt nem vettem tovább igéynbe.Szeretném ,ha ajánla avamalilyen nagyon hatásos szert vagy módot ami segítene leküzdeni ezt a problémát.Szeretnék igénybe venni botox kezelést de erre egyelőre nincs keretem .Előre is köszönöm válaszát!Minden jót kívánok!

        Dr. Molnár Anna válasza a izzadás témában

        Kedves Kérdező! Fokozott izzadás esetén segíthet életmódbeli változtatás, egészséges étrend, rendszeres testmozgás. Bizonyára szükségtelen említenem, de ez esetben naponta kétszer, nem szintetikus összetevőket tartalmazó fürdőszerekkel történő alapos tisztálkodás, pamut ruhák viselése javasolt. Patikában kapható solutio antisudorica nevű oldat többeknél bevált. Amennyiben az Ön mindennapjait nagy mértében korlátozza fokozott izzadása, javasolt háziorvos, bőrgyógyász szakorvos felkeresése az esetlegesen fennálló alapbetegség kiderítése céljából!

        Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.

        Dr. Molnár Anna
        gyermekgyógyász

        Dr. Molnár Anna
        Tünetellenörző Laborértékek

        Kérdés: 2011. február 28., 17:38; Megválaszolva: 2011. március 05., 20:04

      • Kérdések és válaszok a témakörben:
        Tisztelt Doktor úr! 3 éve béltükrözés alkalmával megállapították, hogy diverticulitisem van. Normixot kaptam. Sajnos csúnya rosaceában is szenvedek. A bőrgyógyász INERTÁT írt fel, de nem merem szedni, mert olvastam, hogy nagymértékben...
        Kedves Doktor Úr! Elõfordulhat gombás hüvelygyulladás VISZKETÉS NÉLKÜL és a mindenhol olvasható klasszikus túrós jellegū folyás nélkül? Több mint 2 hónapja van állandó égõ hüvelyi és szeméremtesti fájdalmam, ami még nem reagált...
        Tisztelt Doktornő! Érdeklődnék,hogy idős ,súlyos demens betegnek lehet e együtt adni,rivotrilt ( 1mg )és quetiapinet (25 mg )? Úgy tudtam,hogy a quetiapinet egyáltalán nem szabad, mert halált okoz ezeknél a betegeknél. Köszönöm válaszát.
        Vérvételen voltam, és minden jó lett, kivéve 3 értéketŰ: GOT: 620 GPT: 168 LHD (ismételve, higítva): 5472 A vizelet negatív, az üledékben kevés baktérium megjegyzéssel. Voltam éves szűrésen pont 2 hete (teljes has, kismedence, máj,...
        Tisztelt Doktor Út! Missed ab mútétem volt a 9. hétben. A szövettan makroszkópos leírás: Összmennyiségben mintegy 6 cm3-nyi szürkésfehér szövetet is tartalmazó nagydarabos kaparék, 1 kazetta nem egész. Mikroszkópos leírás: Vérbe...
        Tisztelt Doktor úr! A havi menstruációm átlag 26 napig tart, ezt követi egy pár napos, maximum egy hetes szünet. Az erős vérzés nagyjából 3-4 napig tart. Ezen felül a menzesz időszakának fele gyengébb vérzésből, másik fele a barna...
        Tisztelt Doktor úr! Az lenne a problémám hogy volt egy idegen test érzés a torkomban amely allergiás tünetekkel kezdődött,orrdugulással sok tüsszentéssel.Elmentem a háziorvoshoz írt Nurofen gyulladáscsökkentő gyógyszert és orrcseppet.Pár...
        Tisztelt doktornő Fél éve kezdődtek a panaszaim bal oldali bordafájással ami la lapocka és a gerincembközé is benyilal.Majd egy 5cm-es kis duzzanat jelent meg a szegycsontom alatt.Bal hónaljamban megnagyobbodott a nyirokcsomóm.Orvos szerint nem...
        Tisztelt Dr Úr. Korábban leveleztem önnel hasi panaszokkal, széklet változással kapcsolatban, amivel felkerestem a helyi sztk kirendeltséget is itt kaptam időpontot vastagbéltükrözésre. Ám én arra jutottam szeretném ezt elvégeztetni inkább...
        Jó napot kívánok! PCOS beteg vagyok és inzulinreziszteciám is van vagy is egy évvel ezelőtt most már átalakult cukorbetegséggé 1 hónapja szedem a metformin-t napi 2*1000mg-ot mellette diétazom és mozgok is kezd beállni a cukrom napközben...