Szervi károsodás

Tisztelt Doktor Úr! 31 éves férfi vagyok. Rendszeresen járok kondizni immár 15 éve. Tizenéves és lázadó, önfejű koromban beszedtem 800 szem danabolt, majd 400 szem stanozololt, persze több részletben, és most nagyon aggódom, hogy esetleg okozott valami károsodást a szervezetemben. Az lenne a kérdésem, hogy kijöhetnek-e a későbbiekben (a fogyasztástól számított 14 év után) mellékhatások, vagy azóta már regenerálódott a szervezetem. Mostanság voltam nagylaboron, és az értékeim határértékeken belüliek voltak. Továbbá azt kérdezném, hogy van-e félnivalóm a jövőt illetően, mert szeretnék hamarosan családot alapítani, és nem szeretném, ha esetleg a születendő gyermekünknek lenne valamilyen rendellenessége, amely a gyógyszerek szedésére vezethető vissza. Válaszát köszönöm. Sándor

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza szteroid témában

Kedves Sándor!

Nem zárható ki károsodás, elképzelhető, hogy folgyorsultabb csontritkulás alakult ki, illetve egyéb károsodás is lehet. Javasolnék csontsűrűség-vizsgálatot, és spermakép elkészítését.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 02., 12:54; Megválaszolva: 2011. február 05., 17:52
Kérdések és válaszok: Egyéb
Teherbe esés
Tisztelt Doktor Úr! Én egy 28 éves rendszeresen sportoló nő vagyok. Pár hónapja anabolikus szteroidot próbáltam ki a sportból kifolyólag, és...
Alkohol + medrol: S...
Üdv. Az egyén 4 % alkohol tartalmu sört fogyaszt, 3-4 litert naponta, saját belátása szerint nem akar korházba menni [aránylag sok a műhiba arány a...
Segítség...
Tisztelt doktornő/úr! Számomra egy fontos kérdéssel fordulnék önökhöz tudom nem kötelesek rá válaszolni de én szeretném önöket kérni ennek...
Szteroidos ödéma
Tisztelt Dr. Úr! Medrolt és SzoluMedrolt szedtem közel két hónapon keresztül, illetve kaptam vénásan. Nagyon sok víz van nálam. Napi 2 szem Furon...
Éveken át tartó szteroid kezelés...
Hetek óta bíbelődök gyengeséggel, étvágytalanséggal, hányingerrel, esetenként hányással, hasmenéssel. Eleinte a szoptatás abbahagyása utáni...