Fájdalmas vádli

T. Cim! Ma délelőtt hirtelen, járást akadályozó, erős fájás jelentkezett a jobb lábam vádlijában. Este van már, és még mindég tart az intenziv fájdalom, de csak járás közben. Marfarint szedek+rhytmonormot. Lehetséges, h. lábterombózisom van? Semmilyen duzzadást v. elszineződést nem lehet látni.Válaszukat várva, tisztelettel

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szamosi Szilvia válasza lábfájdalom témában

Tisztelt Kérdező!

Háziorvosának mutassa meg a lábát! Thrombosis nem valószínű, ha nincsen duzzanat, illetve megfelelő mennyiségű a szedett Marfarin. Inkább lehet izomgüörcs, izombevérzés, kisebb szakadás, vagy Baker cysta a térdhajlatban, mely panaszt okoz. Ilyenkor UH a legjobb vizsgáló módszer.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. október 07., 19:06; Megválaszolva: 2010. október 13., 08:00
Kérdések és válaszok: Egyéb
Jobb láb panaszok
Kedves Doktor Úr/Doktornő! Egy hónapja jelentkeztek a tüneteim, kezdetben a jobb vádlimban érzetem fájdalmat, mely különböző megjelenésű volt....
Csonthártyagyulladás?
Tisztelt Dr. Bogdán Aurél! Körülbelül 4 héttel ezelőtt dinamikus (Kangoo) edzésen éreztem, hogy egyik pillanatról a másikra a bal lábamon a...
Lábfájdalom
Üdvözlöm! 48 éves nő vagyok! Trombózisom volt július végén a bal térdhajlatomnál azt kikezelték! Most ugyan ezen a lábamon a bokám felett...
Hirtelen éles fájdalom a talp...
Tisztelt webbeteg weboldal! Pár éve kezdődött, hogy hirtelen minden ok nélkül mondjuk néztem a tévét és a talpam közepén erős hirtelen...
Mi lehet a kiváltó ok.
Tisztelt doktornő/úr! Lábfejeim bokától lefelé erősen zsibbadnak, hol bevörösödnek, majd elfehérednek.időnként a bütykeim bedagadnak és akkor...