Izomstimuláció

Tisztelt Doktor Úr/Nő! A napokban vettem egy izomstimuláló készüléket, a jól ismert televíziósat...Egyik nap kb. 30 percet használtam a hasamon, majd másnap hasmenésem volt.Lehetséges, hogy az övtől van? Az lenne a kérdésem, hogy hosszabb távon használva ismert-e valmilyen melléhatása az ilyen izomstimulátornak? Hason használva, nem káros? Előre is köszönöm a válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

    Nincs találat!

WEBBeteg szakértő válasza a izomstimuláció témában

Kedves Kérdező!

Nem gondolom, hogy az övtől lett volna a hasmenése. Nem tudok olyan vizsgálatról, mely a hosszú távú mellékhatásokat vizsgálta volna, ezért sajnos erről nem tudok nyilatkozni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Csuth Ágnes, családorvos
Kérdés: 2010. február 26., 10:27; Megválaszolva: 2010. február 26., 10:27
Kérdések és válaszok: Egyéb
irritábilis bél szindróma
Tisztelt Doktor Úr! Nyáron vastagbél tisztító kúrát csináltam, ami után hasi fájdalmak kezdődtek a bal alhasban, de nem étkezéssel...
visszatérő hasmenés
Tisztelt doktor úr. A kérdésem a következő lenne a doktor úr felé , áprilisban fogászati kezelés után kaptam antibiotikumot attól hasmenésem lett...
Fehérvérsejtszám eltérések mire...
Tisztelt Doktornő! A laboreredményem szerint a fehérvérsejtszám a megadott 4-10 határérték helyett 15, a neutrofil szintén emelkedett 11,9 a megadott...
KÖLDÖK körüli égő érzés
Tisztelt Doktor Úr! Most egy olyan panaszom van, hogy a köldököm körül égő érzést érzek. nem fáj,hanem kifejezetten ég. Hasi ultrahangra mentem...