Kidobtam

Kidobtam véletlenül az utolsó szem antibiotikumomat (Zinnat) , amit a mandulámra, stafilokokkusz baktériumra kaptam. Az öt napos kúrából az utolsó szemet. Az baj? Vagy nem ront a hatásán? Köszönettel:

Dr. Molnár Anna válasza antibiotikum témában

Kedves Kérdező!

1 tabletta miatt ne aggódjon, nagy valószínűséggel nem ezen múlik a kúra hatásossága, emiatt új dobozzal ne írasson fel. Ha nem gyógyul meg, menjen vissza kezelőorvosához! Üdvözlettel: Dr. Csuth Ágnes, háziorvos

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. szeptember 23., 10:13; Megválaszolva: 2009. szeptember 23., 10:13
Kérdések és válaszok: Egyéb
Kérdőjeles probléma
Jónapot kívánok! Előre is elnézést kérek, nem vagyok levél íráshoz szokva szóval nem biztos hogy értelmesen fogalmazok. Majdnem egy éve hogy...
Mai válaszra kérdés
Kedves dr. Baki Márta ! Sajnos nem figyelmesen olvasta el a feltett kérdéseimet, illetve nem látta a utolsó mellkas CT felvétel leírását, pedig le is...
Allergi miatt szenvedek tanácsot...
Tisztelt Doktornő! Kb. 25 éve pollenallergiát állapítottak meg. 2 éve erősödtek fel a tüneteim, szinte éves szinten kell szednem gyógyszert, és...
Fáradékonyság, gyengeség...
Jó napot! Sajnos az utóbbi néhány hónapban nagyon fáradt és gyenge vagyok. Igazából nem is tudom, hogy mikor éreztem magam fittnek utoljára....
Huzamosan magas limfocita
Üdvözlöm! Az elmúlt években elkészült leleteimen minden alkalommal magas limfocita érték került feltüntetésre. (2019 - 49,8%, 2021 - 43,6%, 2022...