Epeműtét

Kedves Doktornő! Öt hete volt laparoszkópos epeműtétem. A székletem még mindig nem rendeződött, ezért a rendszerességéhez Laevolac-t és este napi 1 normaflore probiotikumot használok. Az utóbbi két napban észrevettem, hogy zöldes lett a székletem. Szeretném megkérdezni Öntől, hogy ez a gyógyszerektől van-e, vagy más probléma lehet! Köszönettel

Legfrissebb cikkek a témában
    Nincs találat!

Dr. Szigeti Nóra válasza epés hasmenés témában

Kedves Kérdező!

Feltehetőleg epe ürül a széklettel nagyobb mennyiségben, ettől lett zöld. Gond csak akkor van, ha tartósan epés hasmenése alakulna ki, ami pl. a végbelét is marná. Ebben az esetben egy kolesztiramin hatóanyagú epekötő por lesz a megoldás.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. április 03., 10:42 ;Megválaszolva: 2016. április 03., 13:17
Kérdések és válaszok: Egyéb
Magas amiláz
Kedves Doktornő! Laborvizsgálaton voltam, az eredmények alapján egyedül az amiláz van referenciatartományon kívül 28-100 a referencia, és nekem 118...
Gyógyszer tárolása
Tisztelt Doktor! Azzal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy problémám van az orrspray, inhaláló gyógyszer tárolásával. Azokra az van írva, az...
Mellkasi fájdalom
Tisztel Doktornő! Kb 3 hónapja jelentkezett először a fájdalom a mellkasomban. Kissé balra orientálódik a szívem környékére. Nem köthető sem...
Szédülés, hányinger...
Tisztelt Doktor Nő! Három héttel ezelőtt egy összejövetelen alkoholt fogyasztottam (töményet, kicsit nagyobb mennyiségben) . Másnap korán reggel...
Leszázalékolás
Tisztelt Doktor Úr/ Doktornő! Leszázalékolással kapcsolatban, azon belül is a jogosítvány esetleges elvételéről szeretnék kérdezni. 2020-ban...