menstruáció

Kedves Doktor Úr, a parom és én is szexuális együttlét utáni "felfázásban" szenvedtünk, erre mind a ketten a Ciprofloxacin nevezetű antibiotikumot szedtük 5 napig. Nagyjából egy hettel kesőbb meg kellett volna jönnie de már 5 napja késik. Az érzékeny mellbimbók, hasfájás jelen van de nem menstruálok, lehet ez az antibiotikum hatása? Mi tévő legyek?

Legfrissebb cikkek a témában
    Nincs találat!

Dr. Pétervári László válasza Egyéb témában

A terhesség lehetősége adott, ha fogamzásgátló készítményt nem szedett.

Ennek vizsgálata szükséges, terhességi vizelet vizsgálat, szakorvosi vizsgálattal.Terhesség kizárva esetben hormonális oka van a vérzés késésének.

Keressen fel nőgyógyászati szakrendelést.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 29., 00:36; Megválaszolva: 2016. január 31., 16:00
Kérdések és válaszok: Egyéb
Lehet baja?
Tisztelt doktor/doktor nő! Sajnos az történt, hogy Szeptember 19-23. menstruáltam és valahogy bennem maradt egy tampon, nem éreztem semmit és a...
Császármetszés utáni menzesz
Tisztelt Doktor Úr! Tavaly novemberben szültem császármetszéssel, február közepéig szoptattam. A menzeszem januárban már megjött és egészen...
vizes folyás
Kedves Doktor Úr! Soha nem szültem és egészséges életmódot folytatok. Tavalyi leletemen ez van: tátongó méhszáj, portio folytatásában...
Ez mit jelezhet? Terhesség...
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a panasszal/kérdéssel fordulnék Önhöz, hogy 4.napja késik a menstruációm, 3 pozitív tesztem van, a tegnapi a legerősebb....
A ciklus és a lencse
Tisztelt Doktor Úr! Véleményét és segítségét szeretném kérni a következő esettel kapcsolatban. A korábban rendszeres menstruációs vérzésem...